• Ilse Voois, onze huisfotografe, heeft zich hiervoor wederom beschikbaar gesteld.
    Op zaterdag 19 - en 26 september  wordt ieder team met coache(s) gefotografeerd op het Ondoveld.

    In bijgevoegd schema kun je zien hoe laat jouw team op de foto gaat. Een aantal teams gaat vóór vertrek op de foto. Melden jullie je ruim vóór vertrektijd bij Ilse op het veld.

    Zorg dat je op de aangegeven dag in spelers-tenue voltallig en op tijd aanwezig bent, anders loopt het schema in de war en kan jouw wedstrijd niet op tijd beginnen.

    Alle coaches gaan op de foto in Ondo trainingjack met daaronder het zwarte shirt.

    Beide coaches graag hetzelfde gekleed.

    Ilse Voois(devooisies@caiway.nl

    Yolande Prins (yolandeprins@hotmail.com)

    Datum Speeltijd Omgekleed op de foto Team Coaches/Trainers
             
    Om 8.30 uur is Ilse op het Ondo veld aanwezig.    
             
    19 september '20 9.45 uur UIT vóór vertrek op de foto E3 Lisa / Claudia
             
    19 september '20  9.15 uur  8.45 uur D5 Jesse / Daan Z
    19 september '20  9.30 uur  9.00 uur E10 Mitch / Sven
    19 september '20  9.30 uur  9.00 uur E2 Daan / Kirsten
    19 september '20  9.45 uur  9.15 uur B1 Pepijn / Kelly (Ties)
             
             
    19 september '20 10.15 uur 10.00 uur D1 Roos / Wesco / Mirjam
    19 september '20 10.45 uur 10.05 uur E8 Diede / Jitske
    19 september '20 10.45 uur 10.15 uur E4 Linda / Simone
    19 september '20 11.15 uur 10.45 uur C1 Mark / Sanne W (Tessa)
    19 september '20 11.30 uur 11.00 uur G1 Anniek / Lilly / Dorine / Sharon
    19 september '20 11.30 uur 11.15 uur D2 Louise / Esmee v D
             
    19 september '20 12.00 uur 11.30 uur F1 Andrea / Tim
    19 september '20 12.00 uur 11.45 uur E7 Marloes
    19 september '20 12.15 uur 12.00 uur B3 nader te bepalen
    19 september '20 12.30 uur 12.15 uur D6 Roeland / Thomas
             
    19 september '20 13.30 uur 13.15 uur C2 Bert / Michiel
    19 september '20 13.45 uur 13.30 uur D4 Amy / Joey
             
    19 september '20 14.45 uur 14.15 uur C5 Arianne
    19 september '20 14.45 uur 14.20 uur C3 Mick / melanie / Sanne E
             
    19 september '20 16.00 uur 15.30 uur Ondo 5 geen
    19 september '20 16.00 uur 15.30 uur A3 Patrick
    19 september '20 17.30 uur 17.00 uur A4 Nadia/Lyda
    19 september '20 17.30 uur 17.00 uur Ondo 4 Jos de Bes / Dennis Maissan

     

    Datum Speeltijd Omgekleed op de foto Team Coaches/Trainers
             
    Om 8.00 uur is ilse op het Ondo veld aanwezig.    
             
    26 september '20  9.00 uur training  8.45 uur Kangoeroes Bianca / Lisette / Sam / Laura / Sjors
             
             
    26 september '20  9.15 uur  9.00 uur E5 Anne / Wouter
             
    26 september '20 10.20 uur 10.00 uur E6 Esmee B / Mauri
             
    26 september '20 11.30 uur 11.00 uur F3 Florien / Zoë ( Bianca)
             
             
    26 september '20 12.30 uur 12.00 uur Ondo 6 geen
    26 september '20 12.40 uur 12.10 uur E9 Myrthe / Colin
             
             
    26 september '20 15.30 uur 15.00 uur Ondo 3 Jos de Bes / Dennis Maissan
             
    26 september '20 16.15 uur 15.45 uur B2 Cock / Jeroen
             
    26 september '20 geen wedstrijd zelf even een tijd doorgeven C6 Casper / Freek
             
             
    Om 8.00 uur is ilse op het Ondo veld aanwezig.    
             
    26 september '20  9.15 uur  UIT vóór vertrek F2 Gwen / Vera
    26 september '20 11.00 uur UIT vóór vertrek E1 Gertine
    26 september '20 11.00 uur UIT vóór vertrek C4 Britt / Stijn / Lara
    26 september '20 11.30 uur UIT vóór vertrek A1 Laurens / Tom / Melvin / Daan J
    26 september '20 12.00 uur UIT vóór vertrek D3 Sophie / Joop
    26 september '20 12.00 uur UIT vóór vertrek A2 Daan J. / Timo
    26 september '20 14.00 uur UIT vóór vertrek Ondo 2 Patrick Muurling / Gideon
    26 september '20 15.15 uur UIT vóór vertrek Ondo 7 geen
    26 september '20 15.30 uur UIT vóór vertrek Ondo 1 Patrick Muurling / Gideon
rfwbs-sliderfwbs-slide