• Teams en Coaches

    selectie ONDO 1 en 2 Train(st)er / coach: Marcel

    Anniek Arensman Robbert van Essen
    Tessa de Jong Jory Spaans
    Marit Meijer Matthijs Verbaan
    Sanne Warmerdam Rick Vermeer

     

    Ondo 2 Train(st)er / coach: Gideon

    Dominique vd Berg Nico Boers (AR)
    Julia van Deventer Ewout Lokker
    Maaike Riem Jelle Prins
    Saskia Tamerus (AR) Pepijn Stokdijk
    Roos Vroonland Luuk Voskamp

     

    ONDO 3 Train(st)er / coach: Jos

    Jannette de Bes David Overdulve
    Esmee van Daalen (AR) Jeroen Valstar (AR)
    Renee Groenwegen Kees van Velden
    Inge vd Wijden Edwin Vellekoop
    Louise van Zijderveld Mark Vuijk
    Dionne Zwinkels (AR) Leon Valstar (AR)

     

    ONDO 4  

    Nadia Eekhout Melvin de Groot
    Emma vd Linden Roy Kok
    Melissa Oosterhof Johnny van Nieuwkerk
    Danielle Pronk Duke Spaans
    Dorien vd Wel Carlos Wessteijn
    Jasmijn de Vries  

     

    ONDO 5  

    Annemieke vd Hout Hein Aafjes
    Linda Tak Robin Hoogendoorn
    Sandra Noordam Mike Molhoek
    Arianne Pongers Bert van Putte
    Mirjam Schep  
    Karen Wildschut  

     

    ONDO 6  

    Annelotte Boers Cock Hordijk
    Maxime Boot Dennis Kuijvenhoven
    Iris Philippi Tom Kuijvenhoven
    Lyda Torn Ronald van Nieuwkerk
    Sharon de Korte Patrick van Nieuwkerk

     

    ONDO 7 Train(st)er / coach: Melvin

    Hester Groenewegen Yannick Boot
    Lynn vd Meer Joey v Haaren
    Amy Pronk Victor de Haan
    Esmee Pronk Alexander van Vugt
    Elise Werkman  

     

    AR zonder vast team  

    Marrie van Essen Sander Boers
    Gertine vd Kaaij Glenn Bovenlander
    Yannique Meijerink Mick Bovenlander
    Demi Pesch Justin Meijerink
    Corine van Kampen Jorne Olthof
    Marloes Valstar Michiel de Vries
    Djemmy Keus Dave Bovenlander
    Lilly Valstar Yosri vd Ende
    Luca de Winter  

     

    A1 Train(st)er / coach: Laurens / Ties

    Merel Arensman Timo Broekman
    Kim de Jong Hugo Meijer
    Mariska de Jong Roel Vollebregt
    Chinouk Verreck Wouter Wildschut

     

    A2 Train(st)er / coach: Linda T / Saskia W

    Laure Groenewegen Maarten de Berg
    Melissa Meijndert Lennart van Geest
    Eline van Os Thomas Kolp
    Simone Tak (AR) Jord Molhoek
    Nienke Wessteijn Sijmen Ockhorst (AR)

     

    A3 Train(st)er / coach: Emma

    Melanie van Alphen Mick Elgershuizen
    Sophie Boot Dave Koot
    Rachel Eggermont Tom Slootweg
    Sanne Endeveld Daan Zuiderwijk
    Eline Kampert  
    Sophie Sels  
    Sharon van Velden  

     

    A4 Train(st)er / coach: Dennis

    Rebecca Heus Sebastiaan Molenaar
    Emma Kruijskamp Stefan van Os
    Ruth Torn Twan Voskamp
    Nadine Werkman Mats Zeelenberg

     

    B1 Train(st)er / coach: Mark V / Jory

    Lieke Heijstek Rob Arensman (AR)
    Daphne vd Knaap Daan Daenen
    Mauri Spies (AR) Freek van Duijvenboode
    Esmee Voois Casper Tak
    Anne Wildschut Sjoerd Valstar

     

    B2 Train(st)er / coach: Bert / Yannick

    Pascalle de Korte Noah Hoogenboom
    Elise Meijer Mitch Olthuis
    Sanne Wessteijn Teijm Vollebregt
    Linsey Zuidgeest Jesse Voois

     

    B3 Train(st)er / coach: Cock / Patrick

    Kirsten van Alphen Jesse vd Houwen
    Lara Endeveld Stijn d’Huy
    Britt Katsma Dennis Kregel
    Britt van Vliet Wesley Ton

     

    B4 Train(st)er / coach: Nadia

    Claudia Klomp Joshua van Beek
    Marian Krijgsman Quinten Grootenboer
    Fleur vd Sar Kevin de Lang
    Nena Stolk Jack van Ruyven
    Jemma van Wijk  

     

    B5 Trainer / coach: Anniek/ Maaike/Julia

    Babette Boon Lisa Jonker
    Eva Kamp Lotte vd Kaaij
    Romy Lammering Linda van Oosten
    Myrthe Staallekker Sarah Torn
    Kimberley Troost  

     

    C1 Train(st)er / coach: Willy

    Jitske Heijstek Jesse Boelen
    Gwen Kuiper Max vd Bos
    Liselotte Ockhorst Roeland Meijer
    Diede van Putte Sven Vellekoop
    Glenn van Vliet (AR)  

     

    C2 Train(st)er / coach: Jeroen/Renee

    Esmee Boerboom Stijn vd Houwen
    Hege Hanemaaijer Luuk de Koning
    Vera Meijer Tijn Kuijvenhoven
    Lynn vd Spek Sjors Vroonland
    Laura Valstar Noah vd Bos

     

    C3 Train(st)er / coach: Rick/ Marit/ Dominque

    Naima van Beek Robin Boers
    Sylvie Burgers Thijmen Honselaar
    Florien Duijvesteijn Roel vd Wilk
    Gabriëlle Heus Davy Hofman
    Sanne Korstanje  
    Zoë vd Kruk  

     

    D1 Train(st)er / coach: Sandra / Roos / Daan

    Amy van Alfen (AR) Sam Debeij
    Floortje Angerman Tim van Holst
    Maaike Boers Mike vd Kooij
    Eva Endeveld Aron vd Kraan (AR)
    Fenne Wartewig Lars vd Kraan

     

    D2 Train(st)er / coach: Annelotte/Louise

    Lieke Boon Rens Bakker
    Demi Kuiper Cees Krijgsman
    Julia vd Lans Levi vd Kooij
    Renske vd Meer Storm Sauer
    Ilse Wessteijn  

     

    D3 Train(st)er / coach: Esther H. /Sjoerd V.

    Renate Boers Timo Baarda
    Lieke de Groot Jasper van Hees
    Lieke Hartman Chris van Holsteijn
    Fenne vd Lans Jeroen vd Zwan
    Yara Maissan  
    Lynn van Zeijl  

     

    D4 Train(st)er / coach: Sophie / Amy

    Kim Beusichem Sylvie Boon
    Eva Haas Hadassa Hoogeboom
    Jette Lamers Bo Quartel
    Anne vd Sar Lauren vd Spek
    Anouk Vos  

     

    D5 Train(st)er / coach: Teijm/ Raimond

    Senna Boelen Micha Backer
    Sarah van Eijk Robin Bassie
    Danisha vd Pluijm Daan van Holst
    Romie vd Sar Olof Vollebregt
    Amy Storm Walt Vollebregt

     

    D6 Train(st)er / coach: Jasmijn en Esmee P.

    Sacha Cornelis Ties Beekhuizen
    Marit Klop Tobias Haas
    Annabel van Ruyven Bram Lucas
    Loes van Veen Tom Spaans
    Imme van Putte Rens vd Valk

     

    E1 Mirjam / Sanne W

    Jasmijn Hendriks Sven Boers
    Saar Koenekoop Finn van Vliet

     

    E2 Sijmen / Maarten

    Elin de Ruiter Mees vd Kooij
    Frederique Zuiderwijk Nout Kuijvenhoven
    Koen van Velden  

     

    E3 Lennart v A / Elise M.

    Tess van Alfen Thomas Lobbezoo
    Fenne van Staveren Jeroen Meijer

     

    E4 Esmee B / Pascalle

    Feline Lalleman Daan Kolenbrander
    Arianne van Tilburg Colm vd Sar
    Frits vd Meer  

     

    E5 Train(st)er / coach: Bas / Janneke

    Fenne Debeij Pepe van Geest
    Lieke van Hulst Luuk Kaman
    Nick vd Kraan  

     

    E6 Train(st)er / coach: Marloes/ Britt

    Maaike Beekhuizen Sem Dijkstra
    Femke de Koning Rick van Evert
    Tom van der Lans  

     

    E7 Train(st)er / coach: Lieke / Kim

    Lotte Koenekoop Hidde Epema
    Madeleine Parren Victor Kaman
    Thije de Ruiter  

     

    E8 Train(st)er / coach: Esmee v D / Saskia T

    Stephanie Bloem Ruben van Holst
    Juna Emke Bram van Staalduinen
    Julian Bassie  

     

    E9 Train(st)er / coach: Rob/Casper/Kirsten

    Florine Baarda Mike van Antwerpen
    Joukje Lamers Milan van Hulzen

     

    E10 Train(st)er / coach: Jesse / Stijn

    Maud Paalvast Thomas vd Blink
    Annabel Torenstra Daan de Vries
    Brittney de Jong  

     

    E11 Train(st)er /coach: Sharon/Claudia/Marian

    Fiona de Zeeuw Amy Maat
    Eline vd Kooij Isabel Oud
    Evy Storm Thirza de Jong

     

    F1 Train(st)er / coach: Carmen/Sven

    Emma vd Kaaij Stijn Lobbezoo
    Jill Maissan Simon Meijer
    Bram van Velden  

     

    F2 Train(st)er / coach: Gertine

    Eva Driesse Daan vd Kaaij
    Eva Zuiderwijk Pepijn Olthof
    Quinten Olthof  

     

    F3 Train(st)er / coach: Laure/Melissa

    Mirte Bongaards Roy Alders
    Yfke van Staveren Luuk ten Zijthoff
    Siem vd Eijk  

     

    F4 Train(st)er / coach: Anne/Mauri

    Britt Scheerman Bram van Holsteijn
    Maud Heijdra Jurre van Staalduinen
    Mees van Staalduinen  

     

    F5 Train(st)er / coach: Sanne/Lynn

    Fenna de Bes Kaio van Geest
    Suze vd Blink Twan Honselaar
    Sophie Moor Thijs Verheul

     

    F6 Train(st)er / coach: Freek/ Daan

    Maud Hulspas Pepijn van Staalduinen
    Fenna Wijnakker Thom Krijgsman
    Nikki Sauer  

     

    G1 Train(st)er / coach: Daniëlle/ Lilly/Dorine

    Joyce van Bergenhenegouwen Stefan Boekestein
    Laura de Jong Yelmer Duijf
    Lonneke van der Meer Ricky Melein
    Bart de Munnik Bjorn Stapersma
    Yon Wienke  

     

    Kangoeroes Train(st)er / coach: Gertine/ Bianca/ Bente/ Merel

    Eline van Holst Robin vd Blink
    Jente vd Kaaij Pim van Staalduinen
    Sara van Kampen Max Verheul
    Carlijn Kling Joe vd Wijnboom
    Kate van Velden Job Hazebroek
    Mees Olthof