Op 18 september zijn de jongste leden van ckvondo op pad gegaan om loten te verkopen van de Grote Clubactie. Daarnaast heeft een team vrijwilligers tegelijkertijd ook bedrijven benaderd om Superloten voor onze mooie vereniging te kopen.
Gezamenlijk is dit heel erg goed gegaan en hebben we zelfs nog iets meer opgehaald dan in 2020. Het bruto bedrag is maar liefst € 13.096,35!!
Hiervan gaat 80% onze kas is, wat neer komt op € 10.477,08. Daar zijn we als vereniging heel erg blij mee🎉🎊. We willen alle kopers en verkopers hartelijk bedanken voor hun bijdrage.
Normaal gesproken doen we deze mededeling in de rust van ONDO1, maar door alle huidige Corona maatregelen kan dat niet. Ook het team met de meest verkochte loten kunnen we niet voor een groot publiek bekend maken. Houdt hiervoor de berichtgeving goed in de gaten. Wordt vervolgd…..
Team grote Clubactie