• ONDO (G) E11 ZA zaterdag speeldag gemengd

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groenewegen, HesterTechnische staf
    Korte, Sharon deTechnische staf
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Storm, EvyTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 10:00ONDO (G) E11 - Avanti/Flexcom E8De Hoekstee
    8 dec. 10:15Valto E6 - ONDO (G) E11Vreeloo
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden ONDO (G) E11 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Avanti/Flexcom E800000000
    2DES (D) E200000000
    3Die Haghe E300000000
    4Nieuwerkerk E1000000000
    5ONDO (G) E1100000000
    6Pernix E500000000
    7Valto E600000000