Ben jij tussen de 7 en 13 jaar en lijkt het je leuk om te korfballen? Bij CKV ONDO ben je van harte welkom om kennis te maken met onze G2!
De G2 is er voor kinderen die graag willen sporten en bewegen in een gezellige en veilige omgeving. Tijdens de trainingen staat plezier voorop en krijgt ieder kind de ruimte om op zijn of haar eigen niveau mee te doen. Ervaring met korfbal is helemaal niet nodig!
Tijdens het korfballen oefenen we spelenderwijs met gooien, vangen, scoren en samenwerken. Onze enthousiaste trainers begeleiden de kinderen en zorgen ervoor dat iedereen zich welkom voelt en met plezier kan sporten. Naast het leren van korfbal vinden we het vooral belangrijk dat kinderen lekker kunnen bewegen, nieuwe dingen ontdekken en samen plezier maken.
Wil je eerst ontdekken of korfbal iets voor jou is? Kom dan gerust een keer meetrainen met de G2. Je hoeft niet direct lid te worden en kunt op een laagdrempelige manier kennismaken met het team, onze trainers en natuurlijk de sport.
In september, oktober, april en mei trainen we buiten op ons eigen sportpark:
CKV ONDO
Van Leeuwenhoekstraat 30
's-Gravenzande
Van november tot en met maart trainen we binnen in Sportzaal Gasthuislaan of de Sweelincklaan in 's-Gravenzande.
Bij ONDO vinden we het belangrijk dat iedereen kan genieten van sport. Plezier, sportiviteit en betrokkenheid staan binnen onze vereniging centraal en iedereen is welkom.
Wil je een keer komen kijken of meetrainen? Neem dan vooraf contact met ons op via meetrainen@ckvondo.nl. Dan zorgen wij ervoor dat er iemand klaarstaat om je te ontvangen.
We hopen je snel te zien bij de G2 van CKV ONDO! 💙💛