• ONDO E2

  • Teamindeling

    NaamRol
    Berg, Maarten deTechnische staf
    Kooij, Mees van derTeamspeler
    Kuyvenhoven, NoutTeamspeler
    Ockhorst, SijmenTechnische staf
    Ruiter, Elin deTeamspeler
    Velden, Koen vanTeamspeler
    Zuijderwijk, FrederiqueTeamspeler
  • Competitie programma

    DatumWedstrijdDetails
    23 mrt.Futura E1 - ONDO (G) E2
  • Poulestanden ONDO (G) E2 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ONDO (G) E211911142796319
    2Refleks E210802134854916
    3Fortuna/Delta Logistiek E210802120813916
    4Avanti/Flexcom E211515100821811
    5Futura E11040610710168
    6ALO E51010974134-602
    7RWA E210001035150-1150
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieUitslagDetails
    09-03-2019ONDO (G) E2 - Fortuna/Delta Logistiek E2De Hoekstee7 - 9
    16-03-2019ONDO (G) E2 - Refleks E2De Hoekstee14 - 13 (0 - 1)
rfwbs-sliderfwbs-slide