• ONDO E2

  • Teamindeling

    NaamRol
    Berg, Maarten deTechnische staf
    Kooij, Mees van derTeamspeler
    Kuyvenhoven, NoutTeamspeler
    Ockhorst, SijmenTechnische staf
    Ruiter, Elin deTeamspeler
    Velden, Koen vanTeamspeler
    Zuijderwijk, FrederiqueTeamspeler
  • Competitie programma

    Geen informatie

  • Poulestanden ONDO (G) E2 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ONDO (G) E2121011151876421
    2Fortuna/Delta Logistiek E21210021571094820
    3Refleks E2129031711066518
    4Avanti/Flexcom E212615109882113
    5Futura E11240812111928
    6ALO E5122010102157-554
    7RWA E212001242187-1450
  • Uitslagen

    Geen informatie

rfwbs-sliderfwbs-slide