• Programma

    DatumVertrektijdAanvangstijdWedstrijdAccommodatieRijdersDetails
    21-03-201919:45ONDO (G) 3 - Dijkvogels 3De Hoekstee
    23-03-201918:45ONDO (G) 1 - Kinderdijk 1Westlandhal
    23-03-201917:30ONDO (G) 2 - Kinderdijk 2Westlandhal
    23-03-201917:35PKC/SWKGroep 9 - ONDO (G) 5PKC-hal
    23-03-201913:00Excelsior (D) 7 - ONDO (G) 6De Buitenhof
    23-03-201916:05Dijkvogels 4 - ONDO (G) 7Sporthal Maasdijk
    23-03-201919:55ONDO (G) A1 - Maassluis A1Westlandhal
    23-03-201914:20ODO A1 - ONDO (G) A2De Hofstede
    23-03-201913:00RWA A2 - ONDO (G) A3Rhoon
    23-03-201916:30ONDO (G) B1 - Fortuna/Delta Logistiek B2Westlandhal
    23-03-201913:55ONDO (G) B2 - Fortuna/Delta Logistiek B3De Hoekstee
    23-03-201914:05Dijkvogels B2 - ONDO (G) B3Sporthal Maasdijk
    23-03-201912:45Avanti/Flexcom B4 - ONDO (G) B4De Viergang
    23-03-201913:00Fortuna/Delta Logistiek C1 - ONDO (G) C1Fortuna-hal
    23-03-201912:55ONDO (G) C2 - Excelsior (D) C1De Hoekstee
    23-03-201912:00Avanti/Flexcom C6 - ONDO (G) C3Emerald
    23-03-201911:55ONDO (G) D1 - Refleks D1De Hoekstee
    23-03-201911:20Achilles (Hg) D3 - ONDO (G) D3Sportcampus Zuiderpark
    23-03-201911:00Phoenix D3 - ONDO (G) D4Oosterpoort
    23-03-201910:55ONDO (G) D5 - Dijkvogels D2De Hoekstee
    23-03-201909:55ONDO (G) E1 - Vitesse (Ba) E1De Hoekstee
    23-03-201913:00Futura E1 - ONDO (G) E2Zuidhaghe
    23-03-201910:00Fortuna/Delta Logistiek E4 - ONDO (G) E3Fortuna-hal
    23-03-201910:00Meervogels/FĂ­sica E3 - ONDO (G) E4De Veur
    23-03-201910:20Achilles (Hg) E1 - ONDO (G) E5Sportcampus Zuiderpark
    23-03-201909:55ONDO (G) E6 - ALO E4De Hoekstee
    23-03-201909:00ONDO (G) E7 - Excelsior (D) E5De Hoekstee
    23-03-201909:55ONDO (G) E11 - Pernix E5De Hoekstee
    23-03-201909:00ONDO (G) F1 - Nikantes F1De Hoekstee
    23-03-201911:00Thor (R) F1 - ONDO (G) F2Riederpoort
    23-03-201910:15Twist F1 - ONDO (G) F4Westwijk
    23-03-201909:00ONDO (G) F6 - Dijkvogels F3De Hoekstee
    30-03-201918:45Weidevogels 1 - ONDO (G) 1SRC Rottemeren
    30-03-201917:30Weidevogels 2 - ONDO (G) 2SRC Rottemeren
    30-03-201919:30DES (D) 4 - ONDO (G) 3De Hoornbloem
    30-03-201917:25Excelsior (D) 8 - ONDO (G) 4De Buitenhof
    30-03-201921:00ONDO (G) 5 - RWA 6Westlandhal
    30-03-201919:50ONDO (G) 7 - Weidevogels 5Westlandhal
    30-03-201914:00Albatros A1 - ONDO (G) A1Develsteinhal
    30-03-201917:30ONDO (G) A2 - DES (D) A1Westlandhal
    30-03-201918:40ONDO (G) A3 - Excelsior (D) A2Westlandhal
    30-03-201912:00ZKV (Zu) A1 - ONDO (G) A4Drenkwaard
    30-03-201913:15Twist B1 - ONDO (G) B2Westwijk
    30-03-201915:55ONDO (G) B3 - KVS/Maritiem B2De Hoekstee
    30-03-201914:55ONDO (G) B4 - KOAG B4De Hoekstee
    30-03-201917:00Nieuwerkerk B3 - ONDO (G) B5De Kleine Vink Hal
    30-03-201916:30ONDO (G) C1 - Oranje Wit (D) C1Westlandhal
    30-03-201911:15Twist C1 - ONDO (G) C2Westwijk
    30-03-201913:55ONDO (G) C3 - Trekvogels C1De Hoekstee
    30-03-201911:30Achilles (Hg) D1 - ONDO (G) D1Sportcampus Zuiderpark
rfwbs-sliderfwbs-slide