Home
Lid worden
Welkom bij ckv. ONDO
Proeftrainen
Aanmelden lidmaatschap
Wijzigen lidmaatschap
Contributie
Informatie voor nieuwe leden
Kleding/webshop
Competitie
ONDO Docs
Programma
Uitslagen
Wedstrijdsecretariaat
Trainingstijden veld
Trainingstijden Zaal
Huldigen van kampioenen
KNKV-app
Adresgegevens sportvelden
Vereniging
Nieuwsarchief
Nieuwsbrief - Topscorer
Schrijf een wedstrijdverslag
O-side
Arco Vermeer Prestatiebeker
Organisatie
Vacatures
Schoolkorfbaltoernooi
North Sea Tournament
Teams
Teamopstellingen
Teamfoto's
Teams 2023-2024
Teams 2022-2023
Teams 2021-2022
Teams 2020-2021
Teams 2019-2020
Teams 2018-2019
Teams 2017-2018
Teams 2016-2017
Teams 2015-2016
Teams 2014-2015
Teams 2013-2014
Teams 2012-2013
Teams 2011-2012
Teams 2010-2011
Teams 2009-2010
Teams 2008-2009
Teams 2007-2008
Teams 2006-2007
Teams 2005-2006
Teams 2004-2005
Teams 2003-2004
Teams 2002-2003
Teams 2001-2002
Teams 2000-2001
Teams 1999-2000
Teams 1998-1999
Senioren
ONDO 1
ONDO 2
ONDO 3
ONDO 4
ONDO 5
ONDO 6
ONDO 7
Junioren
ONDO A1
ONDO A2
ONDO A3
Aspiranten B
ONDO B1
ONDO B2
ONDO B3
ONDO B4
Aspiranten C
ONDO C1
ONDO C2
ONDO C3
ONDO C4
ONDO C5
Pupillen D
ONDO D1
ONDO D2
ONDO D3
ONDO D4
ONDO D5
ONDO D6
Pupillen E
ONDO E1
ONDO E2
ONDO E3
ONDO E4
ONDO E5
ONDO E6
Pupillen F
ONDO F1
ONDO F2
ONDO F3
ONDO F4
G-team
Kangoeroes
Lekker ballen
Sponsors
Sponsornieuws
Onze sponsoren
R-ONDO 50
Grote clubactie
Rabo Clubsupport
Agenda
Foto's
Contact
Contact opnemen
Adresgegevens
Facebook
Instagram
Twitter
Youtube/Livestream
Roosters
Rooster bardiensten
Rooster schoonmaak
Rooster Zaalwacht
Rooster Scheidsrechters
Rooster Team van de week
Home
Lid worden
+
Welkom bij ckv. ONDO
Proeftrainen
Aanmelden lidmaatschap
Wijzigen lidmaatschap
Contributie
Informatie voor nieuwe leden
Kleding/webshop
Competitie
+
ONDO Docs
Programma
Uitslagen
Wedstrijdsecretariaat
Trainingstijden veld
Trainingstijden Zaal
Huldigen van kampioenen
KNKV-app
Adresgegevens sportvelden
Vereniging
+
Nieuwsarchief
Nieuwsbrief - Topscorer
Schrijf een wedstrijdverslag
O-side
Arco Vermeer Prestatiebeker
Organisatie
Vacatures
Schoolkorfbaltoernooi
North Sea Tournament
Teams
+
Teamopstellingen
Teamfoto's
+
Teamfoto's
Teams 2023-2024
Teams 2022-2023
Teams 2021-2022
Teams 2020-2021
Teams 2019-2020
Teams 2018-2019
Teams 2017-2018
Teams 2016-2017
Teams 2015-2016
Teams 2014-2015
Teams 2013-2014
Teams 2012-2013
Teams 2011-2012
Teams 2010-2011
Teams 2009-2010
Teams 2008-2009
Teams 2007-2008
Teams 2006-2007
Teams 2005-2006
Teams 2004-2005
Teams 2003-2004
Teams 2002-2003
Teams 2001-2002
Teams 2000-2001
Teams 1999-2000
Teams 1998-1999
Senioren
+
ONDO 1
ONDO 2
ONDO 3
ONDO 4
ONDO 5
ONDO 6
ONDO 7
Junioren
+
ONDO A1
ONDO A2
ONDO A3
Aspiranten B
+
ONDO B1
ONDO B2
ONDO B3
ONDO B4
Aspiranten C
+
ONDO C1
ONDO C2
ONDO C3
ONDO C4
ONDO C5
Pupillen D
+
ONDO D1
ONDO D2
ONDO D3
ONDO D4
ONDO D5
ONDO D6
Pupillen E
+
ONDO E1
ONDO E2
ONDO E3
ONDO E4
ONDO E5
ONDO E6
Pupillen F
+
ONDO F1
ONDO F2
ONDO F3
ONDO F4
G-team
Kangoeroes
Lekker ballen
Sponsors
+
Sponsornieuws
Onze sponsoren
R-ONDO 50
Grote clubactie
Rabo Clubsupport
Agenda
Foto's
Contact
+
Contact opnemen
Adresgegevens
Facebook
Instagram
Twitter
Youtube/Livestream
Roosters
+
Rooster bardiensten
Rooster schoonmaak
Rooster Zaalwacht
Rooster Scheidsrechters
Rooster Team van de week
Uitslagen afgelopen 14 dagen
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Accommodatie
Uitslag
Details
16-03-2024
ONDO (G) 1 - ALO 1
Westlandhal
13 - 16
16-03-2024
ONDO (G) 2 - KZ/Keukensale.com 5
Westlandhal
12 - 20
16-03-2024
GKV (H) 2 - ONDO (G) 4
Gaslaan
13 - 14
16-03-2024
ONDO (G) 5 - Trekvogels 3
De Hoekstee
11 - 11
16-03-2024
Valto 7 - ONDO (G) 6
Vreeloo
6 - 12
16-03-2024
Valto 8 - ONDO (G) 7
Vreeloo
8 - 18
16-03-2024
ONDO (G) A1 - PKC/Vertom A1
Westlandhal
7 - 33
16-03-2024
Dijkvogels A1 - ONDO (G) A2
Sporthal Maasdijk
26 - 11
16-03-2024
ONDO (G) B1 - Fortuna B1
Westlandhal
17 - 16
16-03-2024
Nieuwerkerk B3 - ONDO (G) B3
De Kleine Vink Hal
9 - 11
16-03-2024
ONDO (G) B4 - Weidevogels B2
De Hoekstee
8 - 4
16-03-2024
ONDO (G) B5 - Olympia (S) B3
De Hoekstee
10 - 8
16-03-2024
Fortuna C1 - ONDO (G) C1
Fortuna-hal
11 - 6
16-03-2024
ONDO (G) C2 - Avanti/Post Makelaardij C1
Westlandhal
10 - 9
16-03-2024
Twist C1 - ONDO (G) C3
Blaashal Vlaardingen
7 - 3
16-03-2024
ONDO (G) D1 - Nieuwerkerk D2
Westlandhal
5 - 11
16-03-2024
Korbis D2 - ONDO (G) D2
De Dreef
10 - 9
16-03-2024
ONDO (G) D4 - KCC/CK Kozijnen D2
De Hoekstee
7 - 11
16-03-2024
Valto E1 - ONDO (G) E1
Vreeloo
8 - 20 (7 - 3)
16-03-2024
ONDO (G) E2 - Valto E2
De Hoekstee
9 - 9
16-03-2024
ONDO (G) E3 - Korbis E3
De Hoekstee
12 - 6 (6 - 3)
16-03-2024
Olympia (S) E1 - ONDO (G) E4
Olympia
4 - 9 (2 - 5)
16-03-2024
KCR E4 - ONDO (G) E5
De Wissel
11 - 5 (3 - 6)
16-03-2024
ALO F1 - ONDO (G) F1
Ockenburgh
12 - 14 (4 - 6)
16-03-2024
Olympia (S) F1 - ONDO (G) F2
Olympia
6 - 7 (5 - 3)
16-03-2024
ONDO (G) F3 - Fortuna F5
De Hoekstee
12 - 3 (2 - 2)
16-03-2024
ONDO (G) F4 - ODO F1
De Hoekstee
13 - 7 (3 - 3)
09-03-2024
Swift (A) 1 - ONDO (G) 1
Oostenburg
31 - 31
09-03-2024
Swift (A) 2 - ONDO (G) 2
Oostenburg
19 - 21
09-03-2024
ONDO (G) 3 - Valto 3
Westlandhal
15 - 18
09-03-2024
ONDO (G) 4 - De Meervogels 5
Westlandhal
18 - 11
09-03-2024
KVS/Groeneveld Keukens 7 - ONDO (G) 5
De Blinkerd
7 - 9
09-03-2024
ONDO (G) 7 - ODO 5
Westlandhal
10 - 11
09-03-2024
Albatros A1 - ONDO (G) A1
Develsteinhal
24 - 7
09-03-2024
ONDO (G) A2 - Phoenix A1
Westlandhal
13 - 13
09-03-2024
Excelsior A3 - ONDO (G) A3
De Buitenhof
14 - 7
09-03-2024
Vitesse (Ba) B1 - ONDO (G) B1
Bongerdhal
11 - 10
09-03-2024
Madjoe B1 - ONDO (G) B2
Blaashal Rijnsburg
9 - 8
09-03-2024
Olympia (S) B1 - ONDO (G) B3
Olympia
12 - 5
09-03-2024
KVS/Groeneveld Keukens B3 - ONDO (G) B4
De Blinkerd
3 - 14
09-03-2024
KCR B3 - ONDO (G) B5
De Wissel
8 - 9
09-03-2024
ONDO (G) C1 - TOP/IAA fresh C1
Westlandhal
5 - 11
09-03-2024
Nieuwerkerk C2 - ONDO (G) C2
De Kleine Vink Hal
11 - 6
09-03-2024
ONDO (G) C3 - IJsselvogels C2
Westlandhal
4 - 5
09-03-2024
ONDO (G) C4 - KVS/Groeneveld Keukens C4
De Hoekstee
4 - 5
09-03-2024
ONDO (G) C5 - RWA C1
Westlandhal
5 - 13
09-03-2024
Achilles (Hg) D1 - ONDO (G) D1
Sportcampus Zuiderpark
13 - 4
09-03-2024
ONDO (G) D2 - Excelsior D1
Westlandhal
14 - 4
09-03-2024
KVS/Groeneveld Keukens D5 - ONDO (G) D3
De Blinkerd
2 - 12
09-03-2024
NIO D1 - ONDO (G) D4
Wilgenring
10 - 5
09-03-2024
ONDO (G) E1 - Avanti/Post Makelaardij E1
De Hoekstee
15 - 11
09-03-2024
KVS/Groeneveld Keukens E4 - ONDO (G) E2
De Blinkerd
10 - 5 (4 - 2)
09-03-2024
IJsselvogels E2 - ONDO (G) E3
Zuidplas
8 - 5 (2 - 2)
09-03-2024
ONDO (G) E5 - KCC/CK Kozijnen E2
De Hoekstee
11 - 11 (3 - 6)
09-03-2024
Twist E2 - ONDO (G) E6
Blaashal Vlaardingen
18 - 10 (4 - 2)
09-03-2024
ONDO (G) E7 - ALO E2
De Hoekstee
2 - 29
09-03-2024
ONDO (G) F1 - KVS/Groeneveld Keukens F2
De Hoekstee
11 - 8 (2 - 5)
09-03-2024
ONDO (G) F2 - Dijkvogels F1
De Hoekstee
8 - 13
09-03-2024
HKV/Ons Eibernest F1 - ONDO (G) F3
HKV/Ons Eibernesthal
3 - 11 (0 - 3)