Home
Lid worden
Welkom bij ckv. ONDO
Proeftrainen
Aanmelden lidmaatschap
Wijzigen lidmaatschap
Contributie
Informatie voor nieuwe leden
Kleding/webshop
Competitie
ONDO Docs
Programma
Uitslagen
Wedstrijdsecretariaat
Trainingstijden veld
Trainingstijden Zaal
Huldigen van kampioenen
KNKV-app
Adresgegevens sportvelden
Vereniging
Nieuwsarchief
Nieuwsbrief - Topscorer
Schrijf een wedstrijdverslag
O-side
Arco Vermeer Prestatiebeker
Organisatie
Vacatures
Schoolkorfbaltoernooi
North Sea Tournament
Teams
Teamopstellingen
Teamfoto's
Teams 2023-2024
Teams 2022-2023
Teams 2021-2022
Teams 2020-2021
Teams 2019-2020
Teams 2018-2019
Teams 2017-2018
Teams 2016-2017
Teams 2015-2016
Teams 2014-2015
Teams 2013-2014
Teams 2012-2013
Teams 2011-2012
Teams 2010-2011
Teams 2009-2010
Teams 2008-2009
Teams 2007-2008
Teams 2006-2007
Teams 2005-2006
Teams 2004-2005
Teams 2003-2004
Teams 2002-2003
Teams 2001-2002
Teams 2000-2001
Teams 1999-2000
Teams 1998-1999
Senioren
ONDO 1
ONDO 2
ONDO 3
ONDO 4
ONDO 5
ONDO 6
ONDO 7
Junioren
ONDO A1
ONDO A2
ONDO A3
Aspiranten B
ONDO B1
ONDO B2
ONDO B3
ONDO B4
Aspiranten C
ONDO C1
ONDO C2
ONDO C3
ONDO C4
ONDO C5
Pupillen D
ONDO D1
ONDO D2
ONDO D3
ONDO D4
ONDO D5
ONDO D6
Pupillen E
ONDO E1
ONDO E2
ONDO E3
ONDO E4
ONDO E5
ONDO E6
Pupillen F
ONDO F1
ONDO F2
ONDO F3
ONDO F4
G-team
Kangoeroes
Lekker ballen
Sponsors
Sponsornieuws
Onze sponsoren
R-ONDO 50
Grote clubactie
Rabo Clubsupport
Agenda
Foto's
Contact
Contact opnemen
Adresgegevens
Facebook
Instagram
Twitter
Youtube/Livestream
Roosters
Rooster bardiensten
Rooster schoonmaak
Rooster Zaalwacht
Rooster Scheidsrechters
Rooster Team van de week
Home
Lid worden
+
Welkom bij ckv. ONDO
Proeftrainen
Aanmelden lidmaatschap
Wijzigen lidmaatschap
Contributie
Informatie voor nieuwe leden
Kleding/webshop
Competitie
+
ONDO Docs
Programma
Uitslagen
Wedstrijdsecretariaat
Trainingstijden veld
Trainingstijden Zaal
Huldigen van kampioenen
KNKV-app
Adresgegevens sportvelden
Vereniging
+
Nieuwsarchief
Nieuwsbrief - Topscorer
Schrijf een wedstrijdverslag
O-side
Arco Vermeer Prestatiebeker
Organisatie
Vacatures
Schoolkorfbaltoernooi
North Sea Tournament
Teams
+
Teamopstellingen
Teamfoto's
+
Teamfoto's
Teams 2023-2024
Teams 2022-2023
Teams 2021-2022
Teams 2020-2021
Teams 2019-2020
Teams 2018-2019
Teams 2017-2018
Teams 2016-2017
Teams 2015-2016
Teams 2014-2015
Teams 2013-2014
Teams 2012-2013
Teams 2011-2012
Teams 2010-2011
Teams 2009-2010
Teams 2008-2009
Teams 2007-2008
Teams 2006-2007
Teams 2005-2006
Teams 2004-2005
Teams 2003-2004
Teams 2002-2003
Teams 2001-2002
Teams 2000-2001
Teams 1999-2000
Teams 1998-1999
Senioren
+
ONDO 1
ONDO 2
ONDO 3
ONDO 4
ONDO 5
ONDO 6
ONDO 7
Junioren
+
ONDO A1
ONDO A2
ONDO A3
Aspiranten B
+
ONDO B1
ONDO B2
ONDO B3
ONDO B4
Aspiranten C
+
ONDO C1
ONDO C2
ONDO C3
ONDO C4
ONDO C5
Pupillen D
+
ONDO D1
ONDO D2
ONDO D3
ONDO D4
ONDO D5
ONDO D6
Pupillen E
+
ONDO E1
ONDO E2
ONDO E3
ONDO E4
ONDO E5
ONDO E6
Pupillen F
+
ONDO F1
ONDO F2
ONDO F3
ONDO F4
G-team
Kangoeroes
Lekker ballen
Sponsors
+
Sponsornieuws
Onze sponsoren
R-ONDO 50
Grote clubactie
Rabo Clubsupport
Agenda
Foto's
Contact
+
Contact opnemen
Adresgegevens
Facebook
Instagram
Twitter
Youtube/Livestream
Roosters
+
Rooster bardiensten
Rooster schoonmaak
Rooster Zaalwacht
Rooster Scheidsrechters
Rooster Team van de week
Programma
Datum
Aanvangstijd
Wedstrijd
Accommodatie
Rijders
Details
06-04-2024
15:30
Achilles (Hg) 1 - ONDO (G) 1
Pomonaplein
06-04-2024
14:30
RWA 2 - ONDO (G) 2
Sportcomplex Landweg
06-04-2024
14:00
Merwede/Multiplaat 2 - ONDO (G) 3
Sportpark Thorbeckelaan
06-04-2024
15:30
ONDO (G) 4 - DES (D) 5
Juliana Sportpark
06-04-2024
13:45
ONDO (G) 5 - Avanti/Post Makelaardij 13
Juliana Sportpark
06-04-2024
15:30
ONDO (G) 6 - Maassluis 4
Juliana Sportpark
06-04-2024
17:00
Avanti/Post Makelaardij 12 - ONDO (G) 7
Sportpark De Groene Wijdte
06-04-2024
12:35
ONDO (G) A2 - Fortuna A3
Juliana Sportpark
06-04-2024
11:25
NIO A2 - ONDO (G) A3
Sportveld Abeelweg
06-04-2024
10:00
ONDO (G) B1 - Pernix B1
Juliana Sportpark
06-04-2024
09:45
Avanti/Post Makelaardij B2 - ONDO (G) B2
Sportpark De Groene Wijdte
06-04-2024
14:00
ONDO (G) B3 - KCR B2
Juliana Sportpark
06-04-2024
09:00
Twist B1 - ONDO (G) B4
Sportcomplex Claudius Civilislaan
06-04-2024
13:30
Tempo B3 - ONDO (G) B5
Sportcomplex Zegersloot
06-04-2024
13:00
GG/RMcD Huis Emma C2 - ONDO (G) C1
Sportpark Trickelsoord
06-04-2024
09:30
ONDO (G) C2 - Weidevogels C1
Juliana Sportpark
06-04-2024
14:00
ONDO (G) C3 - ODO C2
Juliana Sportpark
06-04-2024
15:05
ONDO (G) C4 - KCR C4
Juliana Sportpark
06-04-2024
12:00
KVS/Groeneveld Keukens C2 - ONDO (G) C5
Cas van Dijkpark
06-04-2024
14:30
Valto D1 - ONDO (G) D1
Sportpark De Zwet
06-04-2024
10:30
ONDO (G) D2 - Dunas D1
Juliana Sportpark
06-04-2024
11:30
ONDO (G) D3 - Excelsior D2
Juliana Sportpark
06-04-2024
12:35
ONDO (G) D4 - Vriendenschaar (B) D2
Juliana Sportpark
06-04-2024
10:00
Valto D3 - ONDO (G) D5
Sportpark De Zwet
06-04-2024
13:00
ONDO (G) E1 - Weidevogels E3
Juliana Sportpark
06-04-2024
09:00
Nikantes E1 - ONDO (G) E2
Sportcomplex Botreep
06-04-2024
12:00
KVS/Groeneveld Keukens E3 - ONDO (G) E3
Cas van Dijkpark
06-04-2024
11:00
ONDO (G) E4 - Maassluis E2
Juliana Sportpark
06-04-2024
09:00
KVS/Groeneveld Keukens E5 - ONDO (G) E5
Cas van Dijkpark
06-04-2024
12:00
ONDO (G) F1 - Tempo F1
Juliana Sportpark
06-04-2024
09:30
ONDO (G) F2 - ALO F1
Juliana Sportpark
06-04-2024
09:30
Dunas F1 - ONDO (G) F3
Stokroosveld
06-04-2024
10:00
Fortuna F4 - ONDO (G) F4
Sportpark Kruithuisweg-Oost
06-04-2024
14:30
Avanti/Post Makelaardij F3 - ONDO (G) F5
Sportpark De Groene Wijdte
06-04-2024
10:30
GKV (H) F2 - ONDO (G) F6
Bezuidenhoutseweg Den Haag
13-04-2024
09:45
KVS/Groeneveld Keukens B3 - ONDO (G) B5
Cas van Dijkpark
18-04-2024
19:00
ONDO (G) A1 - PKC/Vertom A2
Juliana Sportpark
20-04-2024
15:30
ONDO (G) 1 - Avanti/Post Makelaardij 1
Juliana Sportpark
20-04-2024
14:10
ONDO (G) 2 - Maassluis 2
Juliana Sportpark
20-04-2024
12:45
ONDO (G) 3 - Fortuna 4
Juliana Sportpark
20-04-2024
12:00
Dijkvogels 3 - ONDO (G) 4
Sportveld Dijkvogels Maasdijk
20-04-2024
17:00
KVS/Groeneveld Keukens 7 - ONDO (G) 5
Cas van Dijkpark
20-04-2024
12:45
PKC/Vertom 6 - ONDO (G) 6
Sportpark Oostpolder
20-04-2024
16:00
ONDO (G) 7 - DES (D) 6
Juliana Sportpark
20-04-2024
12:30
Tempo A1 - ONDO (G) A1
Sportcomplex Zegersloot
20-04-2024
10:00
De Meervogels A1 - ONDO (G) A2
Vernedesportpark
20-04-2024
13:15
ONDO (G) A3 - Eureka A1
Juliana Sportpark
20-04-2024
11:00
Refleks B1 - ONDO (G) B1
Sportpark Prinses Irene
20-04-2024
14:45
ONDO (G) B2 - ODO B1
Juliana Sportpark
20-04-2024
11:35
Maassluis B1 - ONDO (G) B3
Wipperspark
20-04-2024
10:45
ONDO (G) B4 - Dijkvogels B1
Juliana Sportpark
20-04-2024
12:00
ONDO (G) B5 - Dijkvogels B2
Juliana Sportpark
20-04-2024
09:45
ONDO (G) C1 - Die Haghe C1
Juliana Sportpark
20-04-2024
13:15
Fortuna C2 - ONDO (G) C2
Sportpark Kruithuisweg-Oost
20-04-2024
10:30
Dunas C2 - ONDO (G) C3
Stokroosveld
20-04-2024
10:00
KCC/CK Kozijnen C2 - ONDO (G) C4
Sportpark Schenkel
20-04-2024
09:45
ONDO (G) C5 - VEO C1
Juliana Sportpark
20-04-2024
11:45
ONDO (G) D1 - Achilles (Hg) D1
Juliana Sportpark
20-04-2024
11:15
Korbis D4 - ONDO (G) D2
Sportpark Sniep
20-04-2024
10:00
ALO D2 - ONDO (G) D3
Bosjes van Pex
20-04-2024
11:20
Achilles (Hg) D3 - ONDO (G) D4
Pomonaplein
20-04-2024
10:45
ONDO (G) D5 - Avanti/Post Makelaardij D3
Juliana Sportpark
20-04-2024
11:00
Fortuna E2 - ONDO (G) E1
Sportpark Kruithuisweg-Oost
20-04-2024
12:00
ONDO (G) E2 - Fortuna E4
Juliana Sportpark
20-04-2024
09:45
ONDO (G) E3 - Fortuna E3
Juliana Sportpark
20-04-2024
10:00
Valto E5 - ONDO (G) E4
Sportpark De Zwet
20-04-2024
10:45
ONDO (G) E5 - VEO E6
Juliana Sportpark
20-04-2024
10:05
Weidevogels F1 - ONDO (G) F1
Sportcomplex Merenveld
20-04-2024
10:00
DES (D) F1 - ONDO (G) F2
Biesland (DES)
20-04-2024
10:45
ONDO (G) F3 - Olympia (S) F1
Juliana Sportpark
20-04-2024
13:00
ONDO (G) F4 - Refleks F1
Juliana Sportpark
20-04-2024
12:00
ONDO (G) F5 - LYNX F3
Juliana Sportpark
20-04-2024
09:45
ONDO (G) F6 - KVS/Groeneveld Keukens F5
Juliana Sportpark
11-05-2024
15:30
ONDO (G) 1 - Excelsior 1
Juliana Sportpark
11-05-2024
14:10
ONDO (G) 2 - IJsselvogels 2
Juliana Sportpark
11-05-2024
11:30
Refleks 3 - ONDO (G) 3
Sportpark Prinses Irene
11-05-2024
11:30
Dunas 4 - ONDO (G) 4
Stokroosveld
11-05-2024
11:40
ONDO (G) 5 - Excelsior 8
Juliana Sportpark
11-05-2024
14:40
Sporting Delta 5 - ONDO (G) 6
Sportcomplex Gravensingel
11-05-2024
17:00
ONDO (G) 7 - De Meervogels 7
Juliana Sportpark
11-05-2024
11:45
Albatros A1 - ONDO (G) A1
Sportpark Develstein
11-05-2024
12:55
ODO A1 - ONDO (G) A2
Sportpark De Commandeur
11-05-2024
12:30
ZKV A1 - ONDO (G) A3
Sportcomplex Groot Nibbeland
11-05-2024
09:45
ONDO (G) B1 - TOP/IAA fresh B2
Juliana Sportpark
11-05-2024
13:40
Fortuna B2 - ONDO (G) B2
Sportpark Kruithuisweg-Oost
11-05-2024
12:00
Nieuwerkerk B3 - ONDO (G) B3
De Kleine Vink Veld
11-05-2024
11:15
ZKV B1 - ONDO (G) B4
Sportcomplex Groot Nibbeland
11-05-2024
11:00
ONDO (G) C1 - TOP/IAA fresh C2
Juliana Sportpark
11-05-2024
12:00
ONDO (G) C2 - KCC/CK Kozijnen C1
Juliana Sportpark
11-05-2024
13:15
ONDO (G) C3 - Valto C4
Juliana Sportpark
11-05-2024
14:15
ONDO (G) C4 - Weidevogels C3
Juliana Sportpark
11-05-2024
10:35
ONDO (G) C5 - TOP/IAA fresh C4
Juliana Sportpark
11-05-2024
10:15
KVS/Groeneveld Keukens D1 - ONDO (G) D1
Cas van Dijkpark
11-05-2024
13:05
ONDO (G) D2 - Fortuna D2
Juliana Sportpark
11-05-2024
13:15
VEO D2 - ONDO (G) D3
Sportcomplex Westvliet
11-05-2024
09:30
ONDO (G) D4 - Fortuna D4
Juliana Sportpark
11-05-2024
13:00
ONDO (G) D5 - ODO D1
Juliana Sportpark
11-05-2024
09:15
ONDO (G) E1 - Avanti/Post Makelaardij E4
Juliana Sportpark
11-05-2024
11:45
ONDO (G) E2 - Valto E2
Juliana Sportpark
11-05-2024
10:00
VEO E1 - ONDO (G) E3
Sportcomplex Westvliet
11-05-2024
11:00
Avanti/Post Makelaardij E3 - ONDO (G) E4
Sportpark De Groene Wijdte
11-05-2024
09:00
Maassluis E4 - ONDO (G) E5
Wipperspark
11-05-2024
10:30
Fortuna F1 - ONDO (G) F1
Sportpark Kruithuisweg-Oost
11-05-2024
10:00
Dijkvogels F1 - ONDO (G) F2
Sportveld Dijkvogels Maasdijk
11-05-2024
11:30
Fortuna F2 - ONDO (G) F3
Sportpark Kruithuisweg-Oost
11-05-2024
11:45
ONDO (G) F4 - DES (D) F2
Juliana Sportpark
11-05-2024
09:15
ONDO (G) F5 - ZKV F1
Juliana Sportpark
11-05-2024
10:30
ONDO (G) F6 - Die Haghe F4
Juliana Sportpark
25-05-2024
16:00
Excelsior 1 - ONDO (G) 1
Biesland (Excelsior)
25-05-2024
14:00
IJsselvogels 2 - ONDO (G) 2
Sportlaan Moordrecht
25-05-2024
10:40
ONDO (G) 3 - Refleks 3
Juliana Sportpark
25-05-2024
13:20
ONDO (G) 4 - Dunas 4
Juliana Sportpark
25-05-2024
13:10
Excelsior 8 - ONDO (G) 5
Biesland (Excelsior)
25-05-2024
13:45
ONDO (G) 6 - Sporting Delta 5
Juliana Sportpark
25-05-2024
16:00
De Meervogels 7 - ONDO (G) 7
Vernedesportpark
25-05-2024
12:00
ONDO (G) A1 - Albatros A1
Juliana Sportpark
25-05-2024
14:40
ONDO (G) A2 - ODO A1
Juliana Sportpark
25-05-2024
16:00
ONDO (G) A3 - ZKV A1
Juliana Sportpark
25-05-2024
09:45
TOP/IAA fresh B2 - ONDO (G) B1
Sportcomplex TOP Sassenheim
25-05-2024
12:30
ONDO (G) B2 - Fortuna B2
Juliana Sportpark
25-05-2024
11:15
ONDO (G) B3 - Nieuwerkerk B3
Juliana Sportpark
25-05-2024
15:15
ONDO (G) B4 - ZKV B1
Juliana Sportpark
25-05-2024
13:45
ONDO (G) B5 - KVS/Groeneveld Keukens B3
Juliana Sportpark
25-05-2024
13:00
TOP/IAA fresh C2 - ONDO (G) C1
Sportcomplex TOP Sassenheim
25-05-2024
11:00
KCC/CK Kozijnen C1 - ONDO (G) C2
Sportpark Schenkel
25-05-2024
10:30
Valto C4 - ONDO (G) C3
Sportpark De Zwet
25-05-2024
09:30
Weidevogels C3 - ONDO (G) C4
Sportcomplex Merenveld
25-05-2024
11:00
TOP/IAA fresh C4 - ONDO (G) C5
Sportcomplex TOP Sassenheim
25-05-2024
09:35
ONDO (G) D1 - KVS/Groeneveld Keukens D1
Juliana Sportpark
25-05-2024
12:15
Fortuna D2 - ONDO (G) D2
Sportpark Kruithuisweg-Oost
25-05-2024
10:10
ONDO (G) D3 - VEO D2
Juliana Sportpark
25-05-2024
12:00
LYNX D1 - ONDO (G) D4
Sportpark Boswijk
25-05-2024
11:45
ODO D1 - ONDO (G) D5
Sportpark De Commandeur
25-05-2024
10:30
Avanti/Post Makelaardij E4 - ONDO (G) E1
Sportpark De Groene Wijdte
25-05-2024
10:00
Valto E2 - ONDO (G) E2
Sportpark De Zwet
25-05-2024
12:15
ONDO (G) E3 - VEO E1
Juliana Sportpark
25-05-2024
10:45
ONDO (G) E4 - Avanti/Post Makelaardij E3
Juliana Sportpark
25-05-2024
09:45
ONDO (G) E5 - OZC E2
Juliana Sportpark
25-05-2024
09:30
ONDO (G) F1 - Fortuna F1
Juliana Sportpark
25-05-2024
11:30
ONDO (G) F2 - Dijkvogels F1
Juliana Sportpark
25-05-2024
10:30
ONDO (G) F3 - Fortuna F2
Juliana Sportpark
25-05-2024
09:00
DES (D) F2 - ONDO (G) F4
Biesland (DES)
25-05-2024
09:00
ZKV F1 - ONDO (G) F5
Sportcomplex Groot Nibbeland
25-05-2024
10:00
Die Haghe F4 - ONDO (G) F6
Baambruggestraat 10
01-06-2024
15:30
ONDO (G) 1 - Achilles (Hg) 1
Juliana Sportpark
01-06-2024
14:10
ONDO (G) 2 - RWA 2
Juliana Sportpark
01-06-2024
12:50
ONDO (G) 3 - Merwede/Multiplaat 2
Juliana Sportpark
01-06-2024
11:45
DES (D) 5 - ONDO (G) 4
Biesland (DES)
01-06-2024
12:30
Avanti/Post Makelaardij 13 - ONDO (G) 5
Sportpark De Groene Wijdte
01-06-2024
13:00
Maassluis 4 - ONDO (G) 6
Wipperspark
01-06-2024
14:20
ONDO (G) 7 - Avanti/Post Makelaardij 12
Juliana Sportpark
01-06-2024
12:00
PKC/Vertom A2 - ONDO (G) A1
Sportpark Oostpolder
01-06-2024
14:15
Fortuna A3 - ONDO (G) A2
Sportpark Kruithuisweg-Oost
01-06-2024
12:50
ONDO (G) A3 - NIO A2
Juliana Sportpark
01-06-2024
14:20
Pernix B1 - ONDO (G) B1
Merenwijk
01-06-2024
11:30
ONDO (G) B2 - Avanti/Post Makelaardij B2
Juliana Sportpark
01-06-2024
10:45
KCR B2 - ONDO (G) B3
Reyerpark KCR
01-06-2024
10:30
ONDO (G) B4 - Twist B1
Juliana Sportpark
01-06-2024
14:00
ONDO (G) B5 - Tempo B3
Juliana Sportpark
01-06-2024
10:30
ONDO (G) C1 - GG/RMcD Huis Emma C2
Juliana Sportpark
01-06-2024
14:15
Weidevogels C1 - ONDO (G) C2
Sportcomplex Merenveld
01-06-2024
11:15
ODO C2 - ONDO (G) C3
Sportpark De Commandeur
01-06-2024
11:00
KCR C4 - ONDO (G) C4
Reyerpark KCR
01-06-2024
11:45
ONDO (G) C5 - KVS/Groeneveld Keukens C2
Juliana Sportpark
01-06-2024
09:30
ONDO (G) D1 - Valto D1
Juliana Sportpark
01-06-2024
09:30
Dunas D1 - ONDO (G) D2
Stokroosveld
01-06-2024
11:30
Excelsior D2 - ONDO (G) D3
Biesland (Excelsior)
01-06-2024
09:30
ONDO (G) D4 - Valto D4
Juliana Sportpark
01-06-2024
12:45
ONDO (G) D5 - Valto D3
Juliana Sportpark
01-06-2024
09:15
Weidevogels E3 - ONDO (G) E1
Sportcomplex Merenveld
01-06-2024
09:30
ONDO (G) E2 - Nikantes E1
Juliana Sportpark
01-06-2024
10:30
ONDO (G) E3 - KVS/Groeneveld Keukens E3
Juliana Sportpark
01-06-2024
10:00
Maassluis E2 - ONDO (G) E4
Wipperspark
01-06-2024
10:15
Tempo F1 - ONDO (G) F1
Sportcomplex Zegersloot
01-06-2024
10:00
ALO F1 - ONDO (G) F2
Bosjes van Pex
01-06-2024
11:30
ONDO (G) F3 - Dunas F1
Juliana Sportpark
01-06-2024
10:30
ONDO (G) F4 - Fortuna F4
Juliana Sportpark
01-06-2024
09:30
ONDO (G) F5 - Avanti/Post Makelaardij F3
Juliana Sportpark
01-06-2024
11:30
ONDO (G) F6 - GKV (H) F2
Juliana Sportpark
08-06-2024
15:30
Avanti/Post Makelaardij 1 - ONDO (G) 1
Sportpark De Groene Wijdte
08-06-2024
14:30
Maassluis 2 - ONDO (G) 2
Wipperspark
08-06-2024
12:35
Fortuna 4 - ONDO (G) 3
Sportpark Kruithuisweg-Oost
08-06-2024
16:50
ONDO (G) 4 - Dijkvogels 3
Juliana Sportpark
08-06-2024
13:55
ONDO (G) 5 - KVS/Groeneveld Keukens 7
Juliana Sportpark
08-06-2024
15:20
ONDO (G) 6 - PKC/Vertom 6
Juliana Sportpark
08-06-2024
15:00
DES (D) 6 - ONDO (G) 7
Biesland (DES)
08-06-2024
11:15
ONDO (G) A1 - Tempo A1
Juliana Sportpark
08-06-2024
12:35
ONDO (G) A2 - De Meervogels A1
Juliana Sportpark
08-06-2024
12:30
Eureka A1 - ONDO (G) A3
Sportveld Koninginneweg
08-06-2024
10:00
ONDO (G) B1 - Refleks B1
Juliana Sportpark
08-06-2024
12:30
ODO B1 - ONDO (G) B2
Sportpark De Commandeur
08-06-2024
14:10
ONDO (G) B3 - Maassluis B1
Juliana Sportpark
08-06-2024
11:55
Dijkvogels B1 - ONDO (G) B4
Sportveld Dijkvogels Maasdijk
08-06-2024
09:40
Dijkvogels B2 - ONDO (G) B5
Sportveld Dijkvogels Maasdijk
08-06-2024
11:25
Die Haghe C1 - ONDO (G) C1
Baambruggestraat 10
08-06-2024
09:30
ONDO (G) C2 - Fortuna C2
Juliana Sportpark
08-06-2024
12:45
ONDO (G) C3 - Dunas C2
Juliana Sportpark
08-06-2024
10:30
ONDO (G) C4 - KCC/CK Kozijnen C2
Juliana Sportpark
08-06-2024
12:00
VEO C1 - ONDO (G) C5
Sportcomplex Westvliet
08-06-2024
11:35
Achilles (Hg) D1 - ONDO (G) D1
Pomonaplein
08-06-2024
11:30
ONDO (G) D2 - Korbis D4
Juliana Sportpark
08-06-2024
13:45
ONDO (G) D3 - ALO D2
Juliana Sportpark
08-06-2024
10:30
Avanti/Post Makelaardij D3 - ONDO (G) D5
Sportpark De Groene Wijdte
08-06-2024
09:30
ONDO (G) E1 - Fortuna E2
Juliana Sportpark
08-06-2024
13:00
Fortuna E4 - ONDO (G) E2
Sportpark Kruithuisweg-Oost
08-06-2024
12:00
Fortuna E3 - ONDO (G) E3
Sportpark Kruithuisweg-Oost
08-06-2024
09:30
ONDO (G) E4 - Valto E5
Juliana Sportpark
08-06-2024
10:30
ONDO (G) E5 - Excelsior E4
Juliana Sportpark
08-06-2024
10:30
ONDO (G) F1 - Weidevogels F1
Juliana Sportpark
08-06-2024
11:30
ONDO (G) F2 - DES (D) F1
Juliana Sportpark
08-06-2024
10:00
Olympia (S) F1 - ONDO (G) F3
Sportpark De Brug
08-06-2024
12:00
Refleks F1 - ONDO (G) F4
Sportpark Prinses Irene
08-06-2024
09:00
LYNX F3 - ONDO (G) F5
Sportpark Boswijk
08-06-2024
12:30
KVS/Groeneveld Keukens F5 - ONDO (G) F6
Cas van Dijkpark
15-06-2024
10:00
Twist D1 - ONDO (G) D4
Sportcomplex Claudius Civilislaan
15-06-2024
11:00
Avanti/Post Makelaardij E6 - ONDO (G) E5
Sportpark De Groene Wijdte